مدرس شوید!

فست آموز یک پلتفرم آنلاین آموزشی است و آموزش های کاربردی و متنوعی را در حوزه های مختلف، تولید، گردآوری و منتشر می نماید. به طوری که طیف متنوعی از انواع روش های یادگیری و تولید محتوا را که بارزترین آنها ویدئوهای آموزشی هستند، پوشش می دهد. همچنین از آنجایی که مجموعه فست آموز به سهم خود رسالت آموزش، آگاه سازی و فرهنگ سازی را برای خود و  جامعه متصور است، لذا اقدام به تولید محتوا نیز نموده است. بنابراین، هر فردی با دارا بودن تخصص و تجربه ای ارزشمند و توانایی تدریس، می تواند با استفاده ازامکانات، زیرساخت و پلتفرم فست آموز، محتواهای آموزشی خود را به صورت آنلاین و در قالبی استاندارد و حرفه ای تولید نماید.

پس می توانید در فست آموز تدریس کنید و به صورت مشارکتی کسب درآمد نمایید.

فست آموز تمام تلاش و تمرکز خود را بر ارائه آموزش های با کیفیت، بازاریابی و جذب مخاطب معطوف نموده است و با تمام توان در جهت فروش آموزش های منتشر شده در سایت فست آموز تلاش نموده و به این امر متعهد می باشد.

در فست آموز  دوره های آموزشی با نام مدرس منتشر می شوند و بابت هر بار فروش یک دوره آموزشی، سهم مشخص شده برای هر مدرس در پنل کاربری مدرسین به صورت کاملاً شفاف قابل مشاهده و برداشت خواهد بود.

شما می توانید دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از آن کسب درآمد کنید! شما می توانید دوره هایی رادر سطوح مبتدی، متوسطه و پیشرفته ایجاد کنید و با انتشار آن دوره در فست آموز درآمد کسب نمایید. درآمد یک مدرس در فست آموز به صورت سهمی از فروش می باشد که با توجه به نوع قرارداد مدرس با فست آموز، سهم وی مشخص می شود.


چرا آموزش آنلاین؟

در یک سامانه آموزش آنلاین شما امکانات ویژه ای دارید:

  • صاحب یک مجموعه آموزشی و آموزشگاه برای خودتان هستید.
  • از هر جای دنیا و در هر مکان می توانید تدریس کنید و دانشجو داشته باشید.
  • با مخاطبین و دانشجویان در ارتباط مستقیم و غیرمستقیم باشید و نیازهایشان را برطرف نمایید.
  • به رشد دانش، تخصص، آگاهی و فرهنگ جامعه و کشور خود کمک نمایید.
  • انرژی و منابع خود را صرفه جویی و مدیریت کنید! هر دوره آموزشی را فقط یکبار آموزش می دهید.
  • به رشد و ارتقای شهرت و برندسازی شخصی‌تان کمک می کنید.
  • و همزمان با همه این‌ها کسب درآمد هم می نمایید.
  • در فضایی شفاف به تمامی مراحل فروش و بازاریابی و تراکنشهای مالی دوره خود اشراف دارید.

نحوه و شرایط تسویه حساب

سهم مدرس از فروش دوره های آموزشی خود در فست آموز تا 80٪ از فروش خواهد بود. همچنین فست آموز برای نمایش محتواها و دوره های آموزشی رایگان از مدرسان، هزینه ای دریافت نمی نماید.

مدرسان می توانند هر زمان که تمایل به تسویه حساب داشتند، در پنل کاربری خود درخواست تسویه حساب نمایند تا مبلغ کسب شده به حساب ایشان واریز گردد.

در سایت فست آموز مدرسان پنل کاربری حرفه ای خود را دارند و لیست کاملی از آمار فروش، درآمد لحظه ای، نمودارفروش، خروجی از فایل فروش و تسویه حساب در اختیارشان قرار می گیرد  و می توانند کلیه تراکنش ها و فروش دوره های خود را در این پنل مشاهده نمایند و همچنین می توانند از طریق این پنل دوره های خود را نیز در سایت ثبت کنند.

ارزش گذاری محتوا و دوره های آموزشی

ارزش گذاری محتوای آموزشی به عهده مدرسین می باشد. اما فست آموز براساس معیارهای مختلفی همچون سطح بازار، میزان عمومی بودن یا تخصصی بودن، قیمت‌های رقابتی، پروموشن های آتی، نظرسنجی های ادواری و نظرات کمیته آموزش، بازه قیمت را به مدرس پیشنهاد خواهد داد. مدرس می‌تواند براساس تشخیص و سیاست‌های رقابتی خود، قیمت نهایی را مشخص کند. مدرسین توجه داشته باشند که تنها یکبار فرایند آموزش را انجام می دهند و هزینه تمام شده بسیار پایین تر از برگزاری دوره های حضوری است. همچنین تعداد کاربران به دلیل عدم وجود محدودیت های مکانی، زمانی، ظرفیت و ... بسیار بیشتر است، بنابراین، در صورت ارزان تر بودن قیمت دوره های آنلاین  نسبت به کلاسهای حضوری، باز هم توجیه اقتصادی خوبی برایشان خواهد داشت و همچنین سیاست گذاری صحیح مالی یکی از پارامترهای تاثیرگذار در میزان فروش و موفقیت آن دوره آموزشی می باشد.

کانال اختصاصی داشته باشید

تمامی مدرسین و مراکز آموزشی، واحدهای آموزشی شرکت‌ها و سازمان‌ها می توانند با عرضه محتوای آموزشی ویدیویی بر روی کانال اختصاصی خود در فست آموز در راستای افزایش غنای محتوای آموزشی فارسی بر روی فضای وب و اینترنت قدم بردارند و در کنار آن نیز بستری جدید و مطلوب را برای درآمدزایی و ارائه سرویس های ارزش افزوده به کاربران اعم از آموزشی، تبلیغاتی، بازاریابی، برندینگ و پشتیبانی محصول و یا سرویس تجربه نمایند.

Scroll to Top