قوانین و مقررات

به فست آموز خوش آمدید!

موارد ذیل شرایط و قوانین خدمات مشترکین که یک قرارداد الزام آور بین شما (سازمان و مشترک یا مشتری یا مخاطب یا عضو یا کاربر یا دانشجو) و مجموعه فست آموز به عنوان 'شرکت' میباشد و باتوجه به پذیرش شرایط و قوانین توسط شما و پایبندی به آن، شرکت برای شما مشترکین (کاربران) سرویس های خود را فعال می نماید.

با تیک زدن گزینه پذیرش شرایط و قوانین در هنگام ثبت نام، مشترکین این قرارداد را امضا کرده و تعهد، مسئولیت و پذیرش خود را نسبت به خدمات این سرویس و کلیه قوانین شرکت اعلام می نمایند. سازمان موافقت می کند که موافقت آن، با توجه به الكترونیكی بودن، همان اثر قانونی را داشته باشد، به شرط آنكه شخصا توسط مشترک امضا شده باشد. تا حد امکان بصورت قانونی اجازه داده می شود، شرایط و قوانین این سرویس جایگزین هر نوع قوانینی مناسب و کاربردی حقوقی شود، که ممکن است در غیر اینصورت اجباری بودن یا اثر آنها را محدود کند، زیرا آنها به صورت الکترونیکی وارد شده اند. پس لطفا یک نسخه از این قوانین استفاده را برای خود داشته باشید.

وبسایت فست آموز بستری است که از طریق آن همه افراد می توانند فرآیند یادگیری را طی کنند. مشترکین (کاربران) می‌توانند از محتوای فراهم آمده توسط ما یا اشخاصی که برای ما تحت قراردادهایی محتوا تولید می‌کنند (مدرسان) برای آموزش خود استفاده نمایند. هم دانشجویان و هم مدرسان کاربر محسوب می‌شوند و این توافقنامه برای همه کاربران است. مدرسان در استخدام فست آموز نیستند.

اگر شما بعنوان یک مدرس با ما همکاری می نمایید نیز بعنوان کاربر سایت تلقی شده و دارای یک شخصیت حقوقی و حقیقی هستید که برای ما محتوا آموزشی فراهم آورده اید، علاوه بر توافقنامه حاضر، توافقنامه مدرس را نیز باید بپذیرید و شامل حال شما می‌شود. معیار ما و شما، توافقنامه مدرس خواهد بود و در صورت وجود تعارض بین این توافقنامه و توافقنامه مدرس، توافقنامه مدرس ملاک خواهد بود.

۱- واژه شناسی:

تاریخ موثر: اشاره به تاریخی دارد که شرکت حق مشتری را برای استفاده از اشتراک وب سایت تایید می کند.

فایل های تمرین: به کلیه پرونده های ( مدارک، عکس و ...) که یک مدرس (نویسنده یا استاد) در طول یک دوره استفاده می نماید.

اشتراک هدیه: اشاره به حق استفاده از اشتراک فست آموز برای گیرنده هدیه دارد. به این معنی که گیرنده نیازی به پرداخت هزینه دوره یا اشتراک خود در فرآیند ثبت نام ندارد. فرستنده اشتراک هدیه، یک مشترک تلقی نمی شود اما گیرنده هدیه زمان قبول کردن بندهای خدمات هدیه به عنوان یک مشترک (کاربر) در نظر گرفته میشود.

آزمایش رایگان: اشاره به حق موقتی دارد که از اشتراک وب سایت فست اموز بدون هیچ هزینه ای و در انطباق با بندهای حاکم، استفاده کند. این بندهای شامل و نه محدود به قبول این بندهای مطرح شده در اینجا هستند.

محتوای خریدنی: محتوایی که برای شما فراهم آورده‌ایم تا در وبسایت فست آموز بخرید، یا آنکه برای آن به ما پول پرداخته‌اید.

بخش عمومی سایت: به معنی بخشی از وب سایت است که شخصی که می خواهد یک مشترک شود، نیاز به دسترسی به آن را دارد.

خدمات: به معنی وب سایت عمومی فست آموز، وب سایت یا پنل اشتراک سازمانی فست آموز ، تمام محتوا، ویژگیها و کارکردها میشود. (شامل و نه محدود به تمام اطلاعات، نرم افزار، متن، نمایش، تصاویر، ویدئو و صوت، طراحی، انتخاب و پیکربندی محتوای اصلی، فایلهای تمرین، و هر مستند قابل جعل).

محتوا: تمام انواع نرم‌افزار، فناوری، طرح و طراحی، مطالب، اطلاعات، ارتباطات، متون، کارهای گرافیکی، پیوندها، هنر الکترونیک (electronic art)، انیمیشن‌ها، تصاویر و نگاره‌ها، کارهای هنری، قطعات صوتی، قطعات ویدیویی، عکس‌ها، تصاویر، نقدها، ایده‌ها، آموزش‌ها و دوره‌ها و دیگر داده‌ها و محتوایی که بتواند تحت قانون مؤلفین و مصنفان قرار بگیرد، شامل انتخاب و چیدمان این محتوا، در این توافقنامه «محتوا» تعریف می‌گردد، چه محتوایی که متعلق به فست آموز باشد و چه محتوایی که در مالکیت دیگران باشد.

فایل منبع: هر نوع فایل کمکی که در کنار ویدیوهای آموزشی برای دریافت کردن ارائه شود، که می‌تواند شامل فایل کد برنامه، فایل‌های مدیا و فایل‌های کاری نرم‌افزارهای مختلف، کتاب الکترونیک و موارد مشابه باشد.

مشترک: همچنین تحت عنوان عضو یا کاربر هم به آن اشاره میشود، اشاره به شخص، سازمان، موجودیت یا موسسه ای دارد که حق دسترسی به وب سایت را از طریق هزینه اشتراک (اشتراک پرداخت شده)، هزینه خرید مجزای هر محتوا، اشتراک هدیه، یا آزمایش بدون هزینه، یا هر پایه دیگری دارد. یک مشترک باید حداقل ۱۴ سال سن داشته باشد، (در صورتی که کمتر باشد، اجازه والدین یا ولی برای دسترسی به وب سایت اشتراک لازم است)، و دارای حق قانونی و امکان ورود به قرارداد تعهد آور را داشته باشد. علاوه بر این، یک مشترک میتواند به صورتی که در ادامه بیان میشود یک فرد یا جمعی از چند کاربر باشد.

۱- مشترک فردی: اشاره به اشتراکی دارد که تنها برای یک فرد باشد. تک کاربره یا استفاده شخصی، خودآموزی و مقاصد شخصی به جز هرگونه دسترسی گروهی.

۲- مشترک چند کاربره: اشاره به موجودیت، سازمان، یا موسسه ای دارد که مشترک خدمات به کاربر دیگر می شود و ممکن است شامل کارمندان، دانش آموزان، دانشکده ها یا دیگر مصرف کنندگان نهایی باشد. مشترک چند کاربره مسئول تمام فعالیت ها یا حذف هایی خواهد بود که کاربران نهایی مجاز او (در ادامه تعریف خواهد شد) با در نظر گرفتن دسترسی و استفاده از خدمات خواهد بود، بعلاوه و برای اجتناب از ابهام، مشترک، مسئول اطمینان از این خواهد بود که کاربرانش در انطباق کامل با بندهای مطرح شده در اینجا، سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست استفاده از وب سایت فست آموز و قوانین جرائم رایانه ای کشور باشند. در رابطه با اشتراک چندکاربره، موارد زیر برقرارند.

۲-۱- کاربران نهایی مجاز: اشاره به عناصر یک مشترک چندکاربره دارد. تعداد کاربران نهایی مجاز تحت هر اشتراک چندکاربره ای نباید از تعداد مشخصی فراتر رود که مبلغ آن بابت تعداد مصرف کننده نهایی پرداخت شده است. شناسه کاربر نهایی مجاز نباید طبیعت عمومی داشته باشد. یک مثال از شناسه یکتا میتواند milad@fastamooz.com باشد. مثالی از شناسه های عمومی میتواند این موارد باشد: support@fastamooz.com یا user1@university.edu.

۲-۲-مدیریت دسترسی یا ادمین: به معنی ادمینی است که توسط مشترک چند کاربره مشخص می شود و دسترسی به گزارش گیری و ابزارهای مدیریتی را خواهد داشت و ممکن است کاربران نهایی مجازی را تا سقف معینی مشمول دریافت خدمات نماید.

اشتراک: اشاره به حق استفاده از بخشی از وب سایت به شکل اشتراکی به عنوان یک مشترک و تحت یک اشتراک پرداخت شده، اشتراک هدیه، آزمایش رایگان یا انواع دیگر حقوق برای دسترسی به وب سایت فست آموز دارد.

مدت اشتراک: به معنی دوره زمانی ای است که کاربر ممکن است از بخشی از وب سایت به صورت اشتراکی و یا تکی استفاده نماید.

وب سایت اشتراک: به معنی بخش مورد نظر در وب سایت است که تنها برای یک کاربر قابل دسترسی است.

وب سایت: به معنی تمام اطلاعات، محتواها، مفاهیم، رابطه های برنامه، ساختارها، کارکردها، کدهای کامپیوتری، موارد منتشر شده، مستندات الکترونیکی، فایلهای گرافیکی و تکنولوژیهای دیگری که در سایت شرکت موجود باشند که در www.fastamooz.com (یا هر وب سایتی که از طرف شرکت در هر زمانی به مشترکین اعلام شود)، و شامل جمع وب سایت عمومی و وب سایت اشتراک میشود و همچنین app فست آموز که تحت شرایط و قوانین این توافقنامه قرار دارند.

حساب شما: درگاه شخصی شما است که از طریق یک نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور به آن دسترسی پیدا می‌کنید، و به محتواهای خریداری‌شده دسترسی خواهید داشت.

ویروس: به معنی هر آیتم یا دستکاهی (شامل نرم افزار، کد، برنامه یا فایل) که به منظور جلوگیری، اختلال یا به هر نحوی تاثیر مخرب بر کارکرد نرم افزار، سخت افزار یا شبکه هر کامپیوتر، سرویس مخابراتی، تجهیزات، شبکه یا هر دستگاه دیگری؛ جلوگیری، اختلال یا اثر مخرب بر کارکرد بر هر دسترسی یا کارکرد هر برنامه، داده، که شامل قابل اطمینان بودن برنامه یا داده نیز شود (با تغییر ترتیب، تغییر یا پاک کردن بخشی یا تمام برنامه یا داده)؛ یا اثر مخرب بر تجربه کاربر با مواردی مانند Wormها، تروجانها، ویروسها و دیگر موارد ایجاد شود.

فست آموز یا ما: وبسایت فست آموز به آدرس www.fastamooz.com و دفتر قانونی آن

عامل پرداخت: موسسه مالی، بانک یا درگاه پرداختی که از آن برای پرداخت بهای محتوای خریداری‌شده استفاده می‌کنید.

دارایی (asset): هر چیز ملموس یا ناملموسی که قابلیت مالکیت یا کنترل در جهت تولید ارزش دارد و دارای ارزش اقتصادی تصور می‌شود، دارایی محسوب می‌گردد. این شامل تمامی فایل‌ها و محتوای دریافتی شما از وبسایت فست آموز نیز می‌شود.

شرایط و قوانین و یا توافقنامه: قرارداد قانونی که شما با ما می‌بندید و شامل این شرایط و قوانین، سیاست حریم خصوصی، و دیگر سیاست‌ها، دستورالعمل‌ها و مقرراتی می شود که در وبسایت فست آموز وجود دارد یا به امضاء طرفین رسیده.

شما، یا ضمیر مالکیت «تان»: به معنی هر کاربر وبسایت فست آموز (شامل کسانی که وارد وبسایت می‌شوند یا وارد حساب کاربری می‌شوند و محتوایی را استفاده یا خریداری می‌کنند، و مدرسان).

برنامه‌های وابسته: هر گونه وبسایت یا سرویس خارج از محدوده فست آموزکه تحت کنترل فست آموز نمی‌باشد، و ممکن است در وبسایت به آن ارجاع یا پیوندی داده شود.

۲- درباره شرکت:

فست آموزیک سرویس یادگیری و خدماتی آنلاین است. امیدواریم که به کمک آموزش‌ها، دوره‌ها، سمینارها، همایش ها، مطالب و فرصتهای شغلی ما چیزهای زیادی یاد بگیرید! این توافقی است بین ما و شما یا شرکتی یا نهادی که شما نماینده آن هستید، در رابطه با استفاده شما از وبسایت و خدمات فست آموز؛ و در هر شرایطی و هر جایی که محتوای وبسایت ما را استفاده یا مرور کنید، یا روی دکمه عضویت یا عضویت و پرداخت می‌زنید، یا از طریق حساب خود به محتوای خریدنی دسترسی پیدا کنید، این توافق قابل اجرا و نافذ خواهد بود.

Scroll to Top