درباره ما

درباره فست آموز
فست آموز یک سامانه تولید، تامین و اشتراک محتوای آموزشی می باشد که دانشجویان و مخاطبان می توانند از حجم گسترده ای از دوره های آموزشی که توسط اساتید مجرب و به کمک تیم فنی و تخصصی فست آموز تهیه و گردآوری شده است، استفاده نمایند و به همه کمک می کند تا کسب و کار، نرم افزار، فن آوری و مهارت های خلاقانه را برای رسیدن به اهداف شخصی و حرفه ای یاد بگیرند.
از این طریق دانشجویان، شرکت های خصوصی و سازمان های دولتی، دانشگاه‌ها و اعضای دارای دسترسی به وب سایت www.fastamooz.com می توانند از دوره های با کیفیت بالا و منطبق با دانش روز دنیا استفاده نموده و مهارت های جدیدی را بطور خودآموزی، یا براساس تقاضا کسب نمایند و همچنین مدرسان راهی برای به اشتراک گذاری دانش خود با دیگران و کسب و درآمد خواهند داشت.
چه کسانی از فست آموز می توانند استفاده نمایند:
علاوه بر کمک به یادگیری فردی در دستیابی به اهداف شخصی و حرفه ای، ما برای شرکت شما، مدرسه، دانشگاه یا سازمان های دولتی و خصوصی، دوره های متناسب و مقرون به صرفه ارائه می دهیم.
خطی مشی
سامانه فست آموز با تکیه بر دانش و توانمندی کارشناسان، اساتید و متخصصین خود و با شناخت کامل نیازمندیهای جامعه دانشگاهی و آموزشی، صنعتی و سازمانی کشور در عرصه رشد و توسعه همه جانبه سرمایه های انسانی فعالیت می نماید و خــط مشی خود را به شرح ذیل اعلام می دارد:

  • ارائه خدمات آموزشی در حوزه های مختلف
  • حصول اطمینان از کسب رضایتمندی مشتریان
  • کاهش هزینه های آموزشی و حذف قیدهای زمان و مکان
  • مطالعه و بررسی نیازهای آموزشی سازمانی کشور جهت تولید آن

چشم انداز

آمــوزش، راهگشا و محرک اصلی تحقق اهداف آرمانی سند چشم انداز کشور می باشد و و تحقق این امر در قالب آموزش های مؤثر و هدفمند متجلی خواهد شد. لذا فست آموز بر خود واجب میداند در عرصه آموزش و توسعه دانش فردی و سازمانی نیروهای انسانی در راستای دستیابی به اهداف والای سند چشم انداز کشور به عنوان یک اصل فعالیت نماید.

ماموریت

رشد و ارتقاء سطح دانش و آگاهی جوانان و دانشجویان آماده برای ورود به بازار کار و سرمایه و همچنین سرمایه های انسانی سازمانهای دولتی و خصوصی با طرح ریزی و ارائه بالاترین سطح خدمات آموزشی، شناسایی و بهینه سازی فرایند آموزش و تعامل بین زیرسیستم های آموزش کارکنان و با طراحی و اجرای این سیستم ها در حوزه فناوری اطلاعات و دیجیتالی کردن آنها، یکی‌ از مهمترین‌ اهداف‌ در فست آموز می‌باشد.

Scroll to Top