داستان ما

داستان ما از یک روز گرم تابستونی شروع شد! اونجا بود که میلاد به عنوان یک دوست، شریک و همراه به ذهنم خطور کرد! دوسالی می شد که ایده فست آموز توی ذهنم بود و واقعاً طرح کسب و کار جون دار و کاملی رو واسش نوشته بودم، البته نشات گرفته بود از دو سال بررسی سایت های خارجی، داخلی، نیازسنجی، رصد فضای کسب و کار و تجربه 10 ساله فعالیت در حوزه آموزش و دغدغه ها و محدودیت ها.

خلاصه میلاد که تجربه خوبی به عنوان مدیر فروش و بازاریابی در چندین شرکت بزرگ کشور رو داشت با کلی ناز و ادا بالاخره قبول کرد و همراه من و شیما مثلث فست آموز شکل گرفت. شیما یار و همراه همیشگی من که الحق و الانصاف دکترای مستندسازی، طرح ریزی سیستم ها، فرآیندها و کلی کار دیگه رو داره، قول داد تا علاوه بر مسئولیت‌های سنگین و خطیری که در دو مجموعه شرکت های دیگه ما بر عهده داره در فست آموز هم ما رو یاری کنه!

خلاصه چند ماهی آماده سازی مقدماتی ما و به روزرسانی و تغییرات موثر طرح کسب و کار، از ما زمان گرفت و البته که در این حین کلی دردسرهای جالب و متنوع و مردافکن جلوی راه ما یکی پس از دیگری سبز شد، از طراحی و ساخت استودیوی ضبط و سیر نجومی و صعودی قیمت دلار اونم یهویی در عرض یک هفته گرفته تا مهیا کردن زیرساخت فنی نرم افزاری، سخت افزاری، طراحی و توسعه سایت و جذب نیرو و انواع و اقسام کارهای اداری و ثبتی و ...!!!

اما غافل از عزم جزم و پشتکار این تیم سه نفره که حالا خیلی بیشتر شده و حالا حالاها قراره رشد کنه تا به یک کسب و کار چغر و بدبدن تبدیل بشه، تو این راه پر پیچ و خم نگارمون کم بود که با کلی ایده های رنگارنگ و خوش رنگ و لعاب اومد تا طرح هایی بزنه با حال و موندگار، تازه معماری هم خونده که چه شود! اوایل که اومده بود با شکل و شمایل مظلوم و سن کمش فکرش رو نمی کردیم که اینقدر زود به یه نیروی کلیدی و چارچوبی برای فست آموز تبدیل بشه، البته امیدوارم این همه تعریف بعداً کار دستمون نده!

راستش یکی از اون چیزایی که فست آموز رو متمایزتر میکنه اینه که فقط یک پلتفرم آموزشی نیست بلکه خودش تولید محتوا هم داره، امیرمحمود دقیقاً همین کارو می کنه! سعی میکنه با توجه به نیاز مخاطبین عزیز ما، محتواهای آموزشی جذاب، جالب و آموزنده رو در حوزه های مختلف تهیه، ترجمه، تدوین و گردآوری کنه، برخی از این محتواها کاملاً جنبه آموزشی و کاربردی دارند و می تونند همه ی مارو در راستای ارتقاء سطح دانش و تخصصمون کمک کنند و برخی دیگه هم جنبه آگاه سازی و فرهنگ سازی دارن که البته هر دو به یک اندازه برای فست آموز حائز اهمیت اند. یکی از ارکان مهم و تاثیر گذار و با ارزش ما مدرسان و اساتید متخصص و با دانشمون هستند که همه از فعالین بنام و خبره حرفه خودشون هستند و زحمت میکشن و در استودیوی ما و یا پای لپ تاپ و سیستم های رایانه ای خودشون و البته با رعایت استانداردهای فست آموز سعی دارن بهترین، کاملترین و کاربردی ترین دوره ها و محتواهای آموزشی رو تهیه کنن و بعد نوبت میرسه به شادی! بله شادی با صبر و حوصله و دقت بالای خودش همه اون محتواها رو تدوین میکنه تا آماده بارگذاری روی سایت فست آموز بشن و در نهایت شما از دیدن و گذروندن این محتواها و دوره های آموزشی، آگاه سازی و فرهنگ سازی لذت ببرید!

واقعا هدف اینه که با هزینه ای معقول و در هر زمان و هر مکان بدون محدودیت از آموزش هامون لذت ببریم و رویاهامون رو دنبال کنیم!

راستی یکم از سایت بگم که سعی کردیم سرویس های خوب و با کیفیتی رو باهاش ارائه کنیم و پشت پرده سایت ما یک مرد آروم، متین و کاربلد نشسته و همینجور کد میزنه و نیازهای ما و شما رو تبدیل به فیچرهای کلیدی میکنه تا سایت فست آموز بتونه در آینده ای نزدیک مرجعی برای آموزش های واقعا کاربردی و با کیفیت بشه و البته این امر جز با کمک شما همراهان همیشگی امکان پذیر نیست. اسم این رفیق شفیق آقا فرهاد خان بزرگواره. سامی هم به عنوان یه مدیر فنی خوب و کاربلد همیشه با کامنت های به جا و تخصصیش تو حوزه امنیت و معماری فناوری اطلاعات ما رو یاری میکنه تا همیشه یادمون باشه که برای بهتر شدن باید مسیر مشخصی رو دنبال کرد که البته خیالتون راحت که برنامه ها و قابلیت های بسیار زیادی رو طراحی کردیم که به کمک خداوند متعال، تک تک اونها رو به سرانجام می رسونیم.

 فست آموز در حال بزرگ شدنه درست مثل کودکی که تازه راه رفتن رو یاد گرفته و شور کنکاش محیط اطرافشو داره، پر از انرژی و امید به آینده. با این تفاوت که می دونه تو این راه پر پیچ و خم باید دستش به زانوی خودش باشه و با توکل به پروردگار، امیدوار به کمک و همراهی همه شما دوستان همیشه همراه. توی مجموعه فست آموز همه با رفاقت و همدلی تمام و کمال، هدفشون رو دنبال میکنن تا سرویسی در خور توجه، کاربردی، با ارزش و قابل افتخار رو رقم بزنن و اعتقاد داریم که می تونیم با آموزش های درست و منظم، رویاهامون رو دنبال کنیم و به اونها جامه عمل بپوشونیم و در آینده خوشحال باشیم که اعتماد کردیم و جواب این اعتماد رو گرفتیم.


ارادتمند

فاندر  

Scroll to Top