حل مساله و تصمیم گیری (PSDM)

مدرس دوره
 
 
 
 

٣ ساعت و ۴٣ دقیقه
توضیحات
تاریخ انتشار: ۱٣٩٧/٠۴/۱۴ | تاریخ بروزرسانی: ۱٣٩٧/٠۴/۱۴
 

دوره "حل مسئله و تصمیم گیری" یک برنامه کاملا هدفمند و کاربردی می‌باشد برای تمامی افرادی که می‌خواهند به درستی و خلاقانه با چالش‌های روزمره خود کنار آمده و بهترین راه حل را برای آن‌ها پیدا کنند. این دوره به شما کمک خواهد کرد تا در تصمیمات خود (چه کوچک و چه بزرگ و مهم) خطاهای مهم تاثیر گذار را شناخته و به این صورت آن‌ها را حذف کنید تا بهترین تصمیمات را اخذ نمایید.

دوره حل مسئله و تصمیم گیری با رویکردی کاربردی تنظیم شده است تا اینکه برای تمامی افرادی که دغدغه رشد و توسعه فردی و شوق رسیدن به اهداف خود را دارند، مفید واقع شود. اگرچه این دوره سعی شده است برای تمامی افراد در هر شغل و جایگاهی مناسب باشد، اما برای مدیران و سیاست‌گذارانی که می‌خواهند باعث تغییرات موثر در سازمان خود شوند و تصمیمات بسیار مثبت بگیرند نیز مفید و کاربردی می‌باشد.

از مهمترین اهداف این دوره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در ابتدا مسائل و چالش‌های محیط اطراف خود را پذیرفته و در قدم بعدی بتوانند به صورت خلاقانه راه حل مناسب برای آن‌ها پیداکنند.
  • ما قصد داریم با کمک این دوره ذهنیت شما را نسبت به مسائل روزمره خودتان عوض کنیم.
  • این دوره کمک بسیار بزرگی است برای رسیدن به اهداف خود.
  • با کمک این دوره عزت نفس خود ارتقا دهید.

 به دلیل اینکه رفتار خلاقانه و حل مسائل کاری در زمان مناسب یکی از مهم‌ترین مهارت‌های عصر حاضر به شمار می‌آید، با کمک این دوره می‌توانید موقعیت‌های بهتر کاری را برای خود رقم بزنید.

هیچ فایل ضمیمه ای برای این دوره وجود ندارد!

Scroll to Top