مالک محصول حرفه ای اسکرام (PSPO)

مدرس دوره
 
 
 
 

۴ ساعت و ٢ دقیقه
توضیحات
تاریخ انتشار: ۱٣٩٧/٠۴/۱۴ | تاریخ بروزرسانی: ۱٣٩٧/٠۴/۱۴
 

با توجه به رقابت شدید بازار توسعه نرم‌افزار و آمار بالای شکست پروژه‌های نرم‌افزاری و استارتاپ‌ها نقش مالک محصول نقشی پررنگتر از قبل می‌باشد که این نقش می‌بایست آموزش‌های مناسب جهت مدیریت محصول را دیده باشد.
 مالک محصول به عنوان قلب تپنده اسکرام نقش بسیار کلیدی در اسکرام بازی می‌کند. او مسئول سود و زیان پروژه است و باید توانایی درک نیاز مشتری در زمان مناسب و تبدیل این نیاز به فرصتی رقابتی جهت ارتقاء محصول را داشته باشد. از این رو باید آموزش‌های لازم جهت خلق چشم‌انداز محصول و تبدیل آن به استراتژی مناسب با ابزارهای مناسب را دیده باشد.
 مالک محصول تنها وظیفه نوشتن بک‌لاگ و اولویت‌بندی کارها را ندارد، بلکه با درک استراتژی محصول و اولویت بندی مناسب، نقشه راه محصول را مشخص می کند. مالک محصول نقش بسیار متفاوتی نسبت به مدیران پروژه سنتی دارد، از این رو با تغییر تفکر سنتی و یادگیری نحوه شناسایی ارزش ها و انتشار به موقع آن، موفقیت محصول را تضمین می‌کند.

پیش نیاز: شرکت کنندگان در این دوره لازم است با مفاهیم اسکرام به صورت مقدماتی آشنایی داشته باشند. جهت آشنایی با این مفاهیم ، دوره اسکرام رادر سایت فست آموز مشاهده نمایید.هیچ فایل ضمیمه ای برای این دوره وجود ندارد!

Scroll to Top