دوره مقدماتی تحلیل تکنیکال

مدرس دوره
 
 
 
 

۱ ساعت و ٣٧ دقیقه
توضیحات
تاریخ بروزرسانی: ۱٣٩٧/٠٨/۱۵
 

سود پاداش ریسک است و مادامی که ریسک وجود نداشته باشد بازدهی های خارق العاده بوجود نخواهد آمد. بازار سرمایه یا بورس، از نهاد های مالی پر سابقه است که سرمایه گذاران به واسطه کسب سود وارد آن می شوند و ریسک معاملات را می پذیرند. با توجه به چنین فضایی، آموزش و تخصص برای کاهش ریسک و کسب بازده از اولویت خاصی برخوردار است و سرمایه گذار می بایست برای کسب سود از قدرت تحلیلگری بالایی برخوردار باشد. برای کسب مهارت تحلیلی ابزار های متفاوتی مانند تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی وجود دارد که دوره حاضر شرح کاملی از روش تحلیلگری تکنیکالی می باشد.

تحلیل تکنیکال هنر درک مفاهیم بازار از تغییرات قیمت و پیشبینی آینده قیمت از رفتار معاملاتی گذشته بازار سهام است. به بیان دیگر، یک تحلیلگر تکنیکال می تواند با مطالعه اطلاعات گذشته، رفتار های آینده سهم را پیش بینی و آنرا به زبان قیمت بیان نماید. تئوری تحلیل تکنیکال معتقد است که قیمت توضیح دهنده تمام اطلاعات است و میتواند رفتارهای مشابهی را در دوره های مختلف داشته باشد. این سبک از تحلیل با مطالعه قیمت ها، الگوهای رفتاری و همچنین با کمک گرفتن از اندیکاتورها و روند ها در پی آن است تا اهداف آتی قیمت را برای کنترل و یا افزایش بازده سرمایه گذاری پیش بینی کند.

دوره حال حاضر تحلیل تکنیکال یکی از کاملترین دوره های موجود است که به آموزش و بررسی سبک های متفاوت و متداول تحلیل تکنیکال می پردازد. الگوهای کلاسیک، اندیکاتورها، امواج الیوت و الگوهای هارمونیک از اصلی ترین مباحثی هستند که در این دوره به آن پرداخته می شود و انتظار می رود در پایان دوره، تحلیلگر بتواند با تلفیق الگوهای آموخته شده و درک عمیق بازار، تحلیلی ارائه نماید تا علاوه بر کاهش ریسک سرمایه گذاری، بتواند بازدهی بالایی کسب نماید.

هیچ فایل ضمیمه ای برای این دوره وجود ندارد!

Scroll to Top